Tel.: +421 2 212 999 27

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamom. Pre zobrazenie musíte mať aktivovaný JavaScript.

 

AKV - Ambulancia klinickej výživy

Home arrow Kontakt
Kontakt
Ambulancia klinickej výživy Tlačiť
Adresa:
Bosákova 7
Bratislava
Slovenská Republika / Slovakia
851 04

Tel: +421 2 212 999 27

Informácia:

AKV sídli v Petržalke na Bosákovej ulici č.7.


Pracovná doba

Pracovná doba je denne od 8,00 hod do 16,00 hod. Konzultačné termíny netvoria celú pracovnú dobu - informujte sa, prosím, o ich dostupnosti.


Objednávanie termínov

Dovoľujeme si Vás informovať, že v období od júna do konca decembra 2019 nebudú prebiehať osobné konzultácie. V prípade Vášho záujmu nás, prosím, kontaktujte mailom na akv@akv.sk na jeseň v septembri.

Ďakujeme za Vašu dôveru a trpezlivosť.

Ambulancia klinickej výživy prijíma pacientov a klientov len na dohodnutý termín. Prečítajte si, prosím, podmienky. Termín Vašej konzultácie si môžete dohodnúť mailom na adrese akv@akv.sk alebo tel. čísle 02/212 999 27 u asistentky AKV. Ďakujeme za Vašu dôveru. Snažíme sa pomáhať.


logo


Fakturačné údaje
AKV - Ambulancia klinickej výživy s.r.o.
Bosákova 7
851 04 Bratislava
IČO: 358 725 86
IČ DPH: SK2021796183


 

Zašlite nám e-mail:

(kontakt slúži najmä na objednávky termínov osobných konzultácií, prednášok a seminárov – AKV neposkytuje písomné konzultácie a z kapacitných dôvodov si vyhradzuje právo odpovedať len na vybrané otázky)

Vaše osobné údaje v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa spracúvame výhradne na účely evidencie objednávok na prednášky, konzultácie len po dobu určitú a to do splnenia účelu spracúvania osobných údajov.
Prevádzkovateľ archivuje Vaše osobné údaje po dobu určenú zákonom. Následne budú všetky Vaše osobné údaje zlikvidované. V prípade, ak si želáte bližšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov, prosím kontaktujte nás na e-mailovej adrese: akv@akv.sk
E-LINE space