Tel.: +421 2 212 999 27

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamom. Pre zobrazenie musíte mať aktivovaný JavaScript.

 

AKV - Ambulancia klinickej výživy

Nová a najväčšia Encyklopédia výživy a prírodnej liečby

ency_akv.png

 

 

 

 

 

AKV Encyklopédia výživy a prírodnej liečby je najnovším dielom nášho tímu z Ambulancie klinickej výživy.

V čase informačného chaosu a internetových nástrah vám chceme poskytnúť dôveryhodný portál, ktorý prináša spoľahlivé a overené informácie zo sveta výživy a prírodnej liečby. Našim heslom je "Nehľadajte pre seba nové diagnózy, ale hľadajte účinné riešenia svojich diagnóz". Diagnostika patrí do rúk lekára. Informácie, ktoré nájdete na tejto stránke, Vám pomôžu riešiť Vaše existujúce zdravotné problémy a ochorenia. Svoju liečbu totiž môžete výrazne podporiť úpravou stravovania a svojho spôsobu života, účinnými prírodnými prostredkami a využitím rôznych potravín a doplnkov stravy.

Nech sa páči, vstúpte: https://encyklopedia.akv.sk/

 
Zachráňte svoje črevo a Protiprdkavá kuchárska kniha – špeciálne limitované vydanie!

zscrevo_kniha.jpg

ppkucharka_kniha.jpg

 

Nafukovanie, bolesti a kŕče. Reflux, Helicobacter a zápcha. Potravinové senzitivity, intolerancie a alergie. Celiakia, autizmus a Alzheimerova choroba... Čo sa to deje? Prečo je týchto problémov v poslednej dobe tak veľa? Ako spolu súvisia a ako ich zvládnuť?

 
 
 
To všetko vysvetľuje a pomáha riešiť nová kniha dr. Igora Bukovského a jeho kolegýň Ivany Mesárošovej MSc a Mgr. Petry Gálisovej z AKV. 
Čítajte ďalej
 
Sendviče na zdravie!

sendvice_na_zdravie.jpgRýchly život niekedy vyžaduje rýchle riešenia. Rýchle riešenia môžu byť aj rozumné, bezpečné a dobré. Rýchle jedlá tiež.

Dr. Igor Bukovský s dvomi šarmantnými kolegyňami Petrou a Ivanou vytvorili silnú autorskú zostavu, ktorá pripravila novú knihu z dielne AKV. Nájdete v nej veľa zaujimavých a nových informácií, ale hlavne mnoho výborných nápadov na jedlo, ktoré si môžete pripraviť na cestu, do práce, do školy, či na vandrovku – sú to fakt chutné sendviče na zdravie! Cool

 

"Ochutnajte" ukážku z tejto knihy

Pozrite si video k tejto knihe

 

Čítajte ďalej
 
Plán B: 30-dňový manuál zdravého chudnutia


Sľubujem, že je to moja posledná kniha o chudnutí a nezabudnite, že na konci tejto informácie nájdete aj prístup k rozšírenému obsahu knihy (recepty, videá a pod.).

Predkladáme vám výber toho najlepšieho, čo som za 10 rokov práce s klientmi v Ambulancii klinickej výživy objavil, pochopil a prežil.

Okamihy, príbehy a informácie, ktoré vám konečne urobia vo všetkom jasno, podporia vás v krízach a dajú vám motiváciu na každý deň.


Pozrite si video k tejto knihe.

 

 Čítajte ďalej

 
Vitajte vo vašej knihe, milé dámy!

ImageSedem rokov ste sa na ňu pýtali – tak je teda tu Bola to námaha aj radosť, zodpovednosť i zábava. So zdravím sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie. Preto vás táto prvá kniha s multimediálnym obsahom bude veselo, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu inšpirovať k pozitívnym životným zmenám.

Pozrite si video k tejto knihe.
 

Čítajte ďalej

Čítajte ďalej
 
Darček pre muža - už znovu žiadny problém!

muz_2017_kniha_zmenen.pngDarček pre muža, otca, syna, brata, dedka, priateľa, či milenca?
Už znovu žiadny problém!

Poučenie, zábava a reprezentatívna kniha – to všetko spolu je nové, doplnené vydanie „Návod na prežitie pre muža“!


Pozrite si video k tejto knihe.

Čítajte ďalej
 
Od prvého nádychu po prvú triedu!


Najväčší knižný projekt Dr. Igora Bukovského je komplet dvoch kníh:
1) Návod na prežitie pre bejby
2) Hneď to bude, Anjelik

Pozrite si video k novým knihám.

Čítajte ďalej
 
E-LINE space