Tel.: +421 2 212 999 27

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamom. Pre zobrazenie musíte mať aktivovaný JavaScript.

 

AKV - Ambulancia klinickej výživy

Ako počas Vianoc nepribrať!®...a neochorieť Tlačiť E-mail

(aj s darčekom od AKV len za 20 )

Naozaj sa dá počas Vianoc nepribrať?

Samozrejme! A je to celkom dobré rozhodnutie, pretože vianočné prejedanie sa je častým dôvodom rôznych tráviacich problémov, žlčníkových záchvatov, vzniku alebo zhoršenia cukrovky, akútnych prejavov ischemickej choroby srdca a nárastu hmotnosti a to všetko nakoniec tie sviatočné dni dosť otrávi.

Znamená to, že sa budem musieť celé sviatky obmedzovať?

Nie. Pravda však je, že bez určitej dávky sebadisiplíny sa môže ľahko stať, že skončíte v nemocnici alebo Vás bude musieť riešiť privolaná pohotovosť. Ani zásoby tabletiek “na trávenie” nie sú pre Vás dobrým riešením.

Pomôžete mi nájsť cestu cez nástrahy vianočných dobrôt?

Presne na to je určený nový program Ambulancie klinickej výživy “Ako počas Vianoc nepribrať!”. Pripravili sme program, ktorý je dostupný každému. Ak chcete 5.januára vážiť toľko ako 23. decembra predchádzajúceho roka, radi Vám ukážeme, ako sa to dá. Dostanete množstvo praktických informácií, tipov a trikov, ktoré Vám určite pomôžu. Ponúkneme Vám recepty na veľmi chutné a pritom zdravé jedlá a dezerty. Súčasťou programu je aj špeciálne meranie zloženia tela, ktoré si môžete nechať urobiť pred sviatkami a po nich, aby ste videli, či, koľko a v ktorej časti tela ste si “nazbierali” vianočné zásoby. K tomu všetkému patrí konzultácia s lekárom – špecialistom na výživu a životný štýl.

Súčasťou môjho programu Ako počas Vianoc nepribrať!® je

  • 2-krát analýza zloženia tela (úplne bezbolestné vyšetrenie, ktoré Vám prezradí, kde a koľko máte tuku, vody a svalov) - pred Vianocami a v novom roku
  • krátka konzultácia s lekárom AKV
  • individuálne odporúčania na úpravu stravy počas Vianoc
  • nové a chutné vianočné recepty
  • odporúčania na spoľahlivú podporu imunity počas zimy
  • malý vianočný darček od AKV

Tieto Vianoce už nemusíte pribrať a v novorm roku sa trápiť novými kilami navyše...

Túto zimu už nemusíte byť chorí..

 

 

© Ambulancia klinickej výživy

www.akv.sk

02/212 999 27

 
E-LINE space